image
foto 2
Rasmus Jakobsen
Direktør & Partner
Telefon: 2082 2991
e-mail: rasmus@transitiongroup.dk

foto 1

Line Nørmark
Bygningsingeniør & Partner
Telefon: 5065 9358
e-mail: line@transitiongroup.dk

_DSC9257[4]

Mads Miltersen
Strategisk rådgiver

_DSC4740

Johnny Nørremand Andersen

Energirådgiver

Telefon: 2292 0676

e-mail: johnny@transitiongroup.dk

_DSC2605

Kasper Nielsen

Maskinmester og energirådgiver

Telefon: 2594 2511

e-mail: kasper@transitiongroup.dk

_dsc2631

Kathrine Brejnrod
Civilingeniør og energirådgiver

Telefon: 4290 9323

e-mail: kathrine@transitiongroup.dk

 

_DSC1617

Luise Møller Johansen

Energiantropolog

Telefon: 5190 9752

e-mail: lmj@transitiongroup.dk

_DSC4349[4]

Pernille Steppat
Direktionsassistent

Telefon: 2169 9202

e-mail: pernille@transitiongroup.dk

_DSC9226[3]

Jesper Farsø
Diplomingeniør.

Telefon: 2274 5309

e-mail: jesper@transitiongroup.dk

_DSC4836

Mathilde Laursen
Diplomingeniør (studerer civilingeniør).

e-mail: mathilde@transitiongroup.dk

_DSC0166

Nicolaj Ladefoged Bøgh

Diplomingeniør (studerer civilingeniør).

e-mail: nicolaj@transitiongroup.dk

_DSC0055[3]

Ida Høg Balters
Kommunikationsstuderende

e-mail: ida@transitiongroup.dk


 

 

Du kan også kontakte os ved at udfylde denne formular:

 

Navn: (*)

Firma:

Mailadresse: (*)

Emne:

Besked: