image
foto 2
Rasmus Jakobsen
Direktør & Partner
Telefon: 2082 2991
e-mail: rasmus@transitiongroup.dk

Line Nørmark
Bygningsingeniør & Partner
Telefon: 5065 9358
e-mail: line@transitiongroup.dk

_DSC0166

Nicolaj Bøgh
Civilingeniør & Energirådgiver
Telefon: 2621 5676
e-mail: nicolaj@transitiongroup.dk

_dsc2631

Kathrine Brejnrod
Civilingeniør & Energirådgiver
Telefon: 4290 9323
e-mail: kathrine@transitiongroup.dk
(På barsel)

_DSC1617

Luise Møller Johansen
Energiantropolog
Telefon: 2274 5309
e-mail: luise@transitiongroup.dk

Troels Hartung
Public Affairs
Telefon: 2873 7339
e-mail: troels@transitiongroup.dk

Sarah Reuss Allingham
Rådgiver Digitale Løsninger
Telefon: 2720 3494
e-mail: sarah@transitiongroup.dk

Lise Lystlund
Data Scientist
Telefon: 6146 5336
e-mail: lise@transitiongroup.dk

Mette

Mette Lindrup
Direktionsassistent
e-mail: mette@transitiongroup.dk

Nana Mønster Frost
Antropologi
e-mail: nana@transitiongroup.dk

Andreas Ladefoged Bøgh
Energirådgiver
e-mail: andreas@transitiongroup.dk

Mads Susgaard
Maskinmesterstuderende
e-mail: mads@transitiongroup.dk

_DSC0055[3]

Ida Høg Balters
Kommunikationsstuderende
e-mail: ida@transitiongroup.dk

Emma Thastum
Ingeniørstuderende
e-mail: emma@transitiongroup.dk

Anna Sejersen
Specialestuderende – styrkelse af Transitions videndeling

 


 

 

Du kan også kontakte os ved at udfylde denne formular:

 

Navn: (*)

Firma:

Mailadresse: (*)

Emne:

Besked: